Dijital Sicil

Dijital Sicil, bir ürünün arıza ve bakım kayıtlarını dijital ortamda saklamaya ve bu verilere web platformlarından veya mobil cihazlardan erişim sağlamaya olanak tanıyan bir sistemdir. Ayrıca, ürünlerin etiket bilgilerini de dijital olarak saklamaktadır. Bu sayede, ürünlerin geçmişteki arıza ve bakım kayıtları kolayca ulaşılabilir ve ürünlerin kullanım süresi boyunca takip edilebilir. Ayrıca, ürünlerin etiket bilgileri de dijital ortamda saklandığı için, ürünlerin nerede ve hangi kullanıcı tarafından kullanıldığı kolayca takip edilebilir. Tüm bu özellikler sayesinde, Dijital Sicil, ürünlerin bakım ve arıza kayıtlarının yönetimi için etkili bir çözümdür.


Dijital Sicil 2021 yılında Teknoloji Geliştirme Bölgesinde geliştirilmeye başlanmış ve 2022 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından başarıyla proje bitirme belgesi alınmıştır. Projemiz 4691 sayılı teknoloji geliştirme bölgeleri kanunundan yararlanmaktadır.


Dijital sicil projesinin ticari faaliyetlerine www.dijitalsicil.com websitesi üzerinden sürdürülmektedir. Daha fazla detaylı bilgi için ürün websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırımcı Başvuru Formu

ARGE faaliyetleri yürttüğümüz ürün ve hizmetlerimize yatırım yapmak ister misiniz?