KVKK Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca, Dumasis A.Ş. olarak kişisel verilerinizi nasıl topladığımızı, işlediğimizi, sakladığımızı ve paylaştığımızı aşağıdaki şekilde açıklıyoruz:


1.Kişisel verilerin toplanması: Sadece gerekli olan kişisel verileri, ürün veya hizmetlerimizle ilgili olarak sizden talep ediyoruz.

2.Kişisel verilerin işlenmesi: Kişisel verilerinizi, ürün veya hizmetlerimizle ilgili olarak sadece gerekli olan amaçlar için işliyoruz.

3.Kişisel verilerin saklanması: Kişisel verilerinizi, ürün veya hizmetlerimizle ilgili olarak sadece gerekli olan süre boyunca saklıyoruz.

4.Kişisel verilerin paylaşılması: Kişisel verilerinizi, ürün veya hizmetlerimizle ilgili olarak gerektiğinde yetkili kurum veya kuruluşlarla paylaşabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Ayrıca, mevzuatın gerektirdiği durumlarda kişisel verilerinizi yetkili kurum veya kuruluşlarla paylaşabiliriz.

5.Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız: Kişisel verilerinizle ilgili olarak, mevzuatın öngördüğü şekilde bilgi edinme, düzeltme, silme veya aktarma gibi haklarınız olduğunu biliyorsunuz. Bu haklarınızı kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bu açıklama, Dumasis A.Ş.'nin kişisel verilerin korunması konusundaki politikasının bir özetidir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.