Tarihçe

2019 yılında Bandırma Örnek Sanayi Sitesinde Makina ve Elektronik devre kartlarının imalatı alanında faaliyetlerine başladı. 2020 yılında Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesinde ARGE başvurusu yaparak onaylanması ardından Anonim Şirketi yapısıyla faaliyetlerini Teknokent bünyesine taşıdı.

Ülkemizin endüstri alanında ihtiyaçlarını karşılamak, yurt dışından ithal edilen ürünlerin yerli üretimlerini gerçekleştirerek ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve katma değerli ürünler üreterek ihracatı gerçekleştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Elektrik, elektronik alanında kumanda ve otomasyon sistemleri, SCADA ürünleri, IoT cihazlar, çeşitli sensörler vb. elektronik modülleri satışı, projelendirilmesi ve mühendisliği konularında hizmet vermektedir. Makina alanında özel üretimi makina ve elektrik panolarının tasarımı, projelendirilmesi ve imalatını gerçekleştirmektedir. Şirketimiz iklim değişikliklerine katkı sağlamak adına yenilenebilir, yeşil enerji kaynaklarından olan GES(Güneş Enerjisi Santrali) ve RES(Rüzgar Enerjisi Santrali) verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca otonom robotlar ve robotik sistemler alanında günümüz teknolojilerini endüstri tesislerinde entegrasyonlarını sağlamaktadır.

Şirketimizi çözüm ortağı olarak tercih etmeniz durumunda ürünlerinizin uygun maliyetlere ve yerli teknolojiler kullanarak kalitenizi arttırabilir, inovasyonlar gerçekleştirerek ürünlerinize yenilikçi özellikler kazandırabilirsiniz.