YATIRIMCI İLİŞİKİLERİ

Neden Dumasis?

Dumasis A.Ş, müşterilerimize üst düzey hizmet ve kalite sunarız. Kullandığımız son teknolojiler ve uzman ekip sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzdan dolayı müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabiliriz. Özellikle, ürün veya hizmetlerimiz ile ilgili olarak müşterilerine en iyi çözümleri sunabilir ve müşterilerimize her zaman profesyonel destek sunarız.

Dumasis Hakkında

2019 yılında Bandırma Örnek Sanayi Sitesinde Makina ve Elektronik devre kartlarının imalatı alanında faaliyetlerine başladı.


2020 yılında Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesinde ARGE başvurusu yaparak onaylanması ardından Anonim Şirketi yapısıyla faaliyetlerini Teknokent bünyesine taşıdı. Dumasis A.Ş, 6 farklı faaliyet alanında hizmet sunmaktadır. Milli teknoloji hamlesi ve yerlileştirme çalışmalarına örnek projeler geliştirmektedir. Alanında uzman kadrosu ile Türkiye için katma değerli ürünler üretmeye devam etmektedir.

Şirket Avantajları

Dumasis A.Ş, Teknoloji Geliştirme Bölgesin faaliyet gösterdiği için gelir ve kurumlar vergisi, yazılım ve Ar-Ge faaliyetlerinden elde ettiği kazançları 31.12.2023 tarihine kadar gelir ve kurumlar vergisinden muafiyete sahiptir.

Ayrıca şirketimiz 5746 Sayılı Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun ve 4691 sayılı teknoloji geliştirme bölgeleri kanunundan yararlanmaktadır.